null

IV Warszawska Konferencja Konserwatorska "Warszawskie wnętrza. Zabytkowe lokale miejskie – między zachowaniem a modernizacją"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.10.2021 08:30 - 01.10.2021 17:20

Tegoroczne wydarzenie poświęcone zostanie ochronie zabytkowych wnętrz zarządzanych przez Miasto Stołeczne Warszawa. Konferencja organizowana jest z myślą o zarządzających zabytkowymi obiektami: jednostkach gospodarujących mieniem miasta, wspólnotach oraz indywidualnych użytkownikach i najemcach. Wydarzenie ma na celu zwrócenie uwagi na problematykę konserwacji
i ochrony historycznych lokali użytkowych i mieszkaniowych.

Konferencja odbędzie się z udziałem publiczności i będzie streamingowana na żywo na profilu facebook Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków. W trybie zdalnym będzie można uczestniczyć w panelu dyskusyjnym.

 

Program konferencji w załączeniu.

Zainteresowanych udziałem stacjonarnym prosimy o wypełnienie formularza i zarejestrowanie się na wydarzenie. Link do formularza rejestracyjnego:

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na obostrzenia covidowe liczba miejsc stacjonarnych na konferencji jest ograniczona. Potwierdzenie możliwości stacjonarnego uczestnictwa w wydarzeniu prześlemy Państwu w poniedziałek 27.09.2021 r.


Osoby zainteresowane zdalnym uczestnictwem w konferencji nie muszą się rejestrować.


Zapraszamy,

 

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie