null

Zapraszamy na IV Warszawską Konferencję Konserwatorską pt.: Warszawskie wnętrza. Zabytkowe lokale miejskie – między zachowaniem a modernizacją

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Konferencja odbędzie się 1 października przy pl. Hallera 6 (siedziba Wood Workshop - Warszawskie Centrum Rzemiosła).

plakat na wydarzenie Warszawska konferencja pastelowa abstrakcja

Tegoroczne wydarzenie poświęcone zostanie ochronie zabytkowych wnętrz administrowanych przez Miasto Stołeczne Warszawa. Konferencja organizowana jest z myślą o zarządzających zabytkowymi obiektami: jednostkach gospodarujących mieniem miasta, wspólnotach oraz indywidualnych użytkownikach i najemcach. Wydarzenie ma na celu zwrócenie uwagi na problematykę konserwacji i ochrony historycznych lokali użytkowych i mieszkaniowych.

Konferencja odbędzie się z udziałem publiczności i będzie streamingowana na żywo na profilu facebook Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków. W trybie zdalnym będzie można uczestniczyć w panelu dyskusyjnym.

Program konferencji w załączeniu.

Zainteresowanych udziałem stacjonarnym prosimy o wypełnienie formularza i zarejestrowanie się na wydarzenie. Link do formularza rejestracyjnego:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na obostrzenia covidowe liczba miejsc stacjonarnych na konferencji jest ograniczona. Potwierdzenie możliwości stacjonarnego uczestnictwa w wydarzeniu prześlemy Państwu w poniedziałek 27 września 2021 r.

Osoby zainteresowane zdalnym uczestnictwem w konferencji nie muszą się rejestrować.


Zapraszamy!