null

The European Union and urban development policies: a redefinition of the governance of cities? The examples of Paris, Berlin and Warsaw

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.06.2023 11:30 - 01.06.2023 13:00
Online
grafika ilustracyjna seminarium Euroreg
Autor: UW

Chloé Senecat, doktorantka CY Cergy Paris University/
Seminarium EUROREG

Abstrakt wystąpienia w języku angielskim

 

Link do spotkania na platformie ZOOM:

https://uw-edu-pl.zoom.us/j/94375940983?pwd=VGNPT2VVdzR6L2kyVjJadXdYOHlFUT09 (otwiera się w nowej karcie)
Webinar ID: 943 7594 0983
Passcode: 152600

Dołączenie do spotkania na ZOOM jest równoznaczne ze zgodą na nagrywanie. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym(otwiera się w nowej karcie) dla widzów Seminariów EUROREG online. Kamery i mikrofony słuchaczy powinny być wyłączone. Pytania do Prelegenta można zadawać na czacie.

Nagrania wideo z poprzednich seminariów są dostępne w Archiwum Seminariów(otwiera się w nowej karcie)

Czwartkowe seminaria EUROREG to cykl otwartych spotkań naukowych, podczas których prezentowane są wykłady teoretyków i praktyków związanych z rozwojem regionalnym i lokalnym. Nasi prelegenci są przedstawicielami krajowych i zagranicznych instytucji naukowych, instytucji administracji unijnej, centralnej, samorządowej oraz organizacji pozarządowych. Wykładom towarzyszy dyskusja z udziałem publiczności na temat danego wystąpienia. W takiej formule seminaria, których tradycja sięga połowy lat 1970, prowadzone są od początku istnienia EUROREG. Obecnie seminaria są efektem współpracy dwóch instytucji: EUROREG oraz polskiej sekcji stowarzyszenia Regional Studies Association.

Źródło: Seminaria | EUROREG - Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (uw.edu.pl)