null

Konferencja Wiem, co jem - 6 czerwca 2024 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika z tekstem: Zaproszenie na konferencję Wiem, co jem - zrównoważony posiłek szkolny.

Centrum Komunikacji Społecznej wraz z Instytutem Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie zapraszają na konferencję „Wiem, co jem - zrównoważony posiłek szkolny”.

Na konferencję zapraszamy dyrektorki i dyrektorów wszystkich warszawskich szkół podstawowych wraz z osobami odpowiedzialnymi za żywienie. Zapraszamy również koordynatorki_ów projektu Szkoła nie marnuje, którzy realizowali wraz z grupą uczniów projekt Szkoła nie marnuje w roku szkolnym 2023/2024.  

W programie konferencji

  1. „Listy kontrolne dla posiłków szkolnych” – dr hab. Magdalena Górnicka, dr inż. Marta Jeruszka-Bielak, Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie 

  1. „Zasady systemu HACCP wspierające ograniczenie marnowania żywności” – Barbara Wojda, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH - Państwowy Instytut Badawczy 

  1. „Jak jakość produktów wpływa na zjadalność posiłków” – Marta Widz, Urząd m.st. Warszawy 

  1. „Szkoła nie marnuje – czy to się udaje” – dr hab. Mariusz Jaworski, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Urząd m.st. Warszawy 

  1. „Sukcesy szkół” - przedstawicielki_le wybranych szkół, realizujących projekt Szkoła nie marnuje w roku szkolnym 2023/2024 opowiedzą o tym, jakie rezultaty w zakresie ograniczania marnotrawstwa żywności udało się osiągnąć szkole, po realizacji projektu. Po wystąpieniach odbędzie się wręczanie dyplomów dla szkół uczestniczących w projekcie Szkoła nie marnuje w roku szkolnym 2023/2024. 

Termin i miejsce 

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2024 r. w godz. 14-16 w auli Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159c (budynek nr 32). 

Rejestracja  

W celu rejestracji na konferencję prosimy o wypełnienie formularza (oddzielny dla każdej osoby). Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 27 maja 2024 roku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół kampanii społecznej Wiem, co jem

Załączniki: