Kalendarz wydarzeń

 • Twarze depresji - szkolenie dla nauczycieli(otwiera się w nowej karcie)

  Fundacja "Twarze depresji" zaprasza nauczycieli ze szkół podstawowych na 6-godzinne, bezpłatne szkolenie online. Spotkanie dotyczyło będzie zdrowia psychicznego uczniów, w tym dzieci z Ukrainy. Odbędzie się 30 listopada br. w godzinach 8:00 - 14:30.

  źródło: zdrowie.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • "Warszawa programuje!" - cykl szkoleń dla nauczycieli(otwiera się w nowej karcie)

  Żółto-czerwona grafika - obrys mapy Warszawy oraz napis "Warszawa programuje"

  "Warszawa programuje" to projekt realizowany przez WCIES we współpracy z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Program obejmuje cykl szkoleń, doskonalących umiejętności prowadzenia zajęć dydaktycznych z informatyki.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Laboratorium twórczego myślenia – ćwiczenia kreatywności. Poznawaj i zmieniaj

  Logotyp Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Grafika przedstawia szary skrót WCIES, w którym litera C jest pomarańczowa i nawiązuje kształtem do syrenki

  WCIES zaprasza nauczycieli, pedagogów i psychologów zainteresowanych rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego. Zarówno początkujący nauczyciel, jak i ten z wieloletnim stażem, wyniosą ze szkolenia dużo praktycznych pomysłów do modyfikacji i wzbogacenia własnego warsztatu pracy. Jeśli lubisz inspirować dzieciaki do myślenia i wymyślania, chcesz rozbudzić ich ciekawość i stworzyć na swoich zajęciach przestrzeń do jej wyrażania a w edukacji szukasz „czegoś więcej” – zapraszamy!

  źródło: um.warszawa.pl/waw/wcies

 • X edycja Galaktyki kobiet(otwiera się w nowej karcie)

  Trzy zdjęcia, przedstawiające uśmiechnięte twarze kobiet. Fioletowe tło, napis "Galaktyka kobiet"

  Galaktyka kobiet to cykl spotkań organizowanych w ramach programu ESERO-Polska, tworzonego w Centrum Nauki Kopernik. Celem każdego spotkania jest wspieranie dziewcząt w wieku 14- 19 lat, pragnących zajmować się naukami ścisłymi oraz inspirowanie tych, które jeszcze szukają swoich pasji. Najbliższe spotkanie odbędzie się 1 grudnia br. Zapraszamy uczennice z klas VII-VII szkoły podstawowej do udziału w wydarzeniu!

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Laboratorium edukacji CDT - warsztaty dla nauczycieli(otwiera się w nowej karcie)

  Grafika z tekstem i szczegółami warsztatów. Po

  Centralny Dom Technologii zaprasza nauczycieli na darmowe, 2-dniowe warsztaty stacjonarne na temat nowoczesnych metod edukacji i ich praktycznego wykorzystania w sali szkolnej. Podczas szkolenia poznacie dokładnie #STEAM – interdyscyplinarną metodę prowadzenia projektów edukacyjnych. Dowiecie się także, jak w swojej pracy możecie sprytnie wykorzystywać Roboty Edukacyjne i Mikrokontrolery.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)