null

Zespoły metodyczne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

 

Zespół wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Liderka - Małgorzata Korchowiec

Elwira Jeunehomme elwira.jeunehomme@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie wychowania przedszkolnego
Małgorzata Narożnik malgorzata.naroznik@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie wychowania przedszkolnego
Sławomira Załęska slawomira.zaleska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie wychowania przedszkolnego
Grażyna Duszyńska grazyna.duszynska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie edukacji wczesnoszkolnej
Małgorzata Korchowiec malgorzata.korchowiec@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie. edukacji wczesnoszkolnej
Katarzyna Pilczuk-Pawłowska katarzyna.pilczuk@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie edukacji wczesnoszkolnej

 

 

Zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej i kształcenia specjalnego

Kierowniczka - Beata Walkiewicz

Ewa Antoszkiewicz ewa.antoszkiewicz@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej i kształcenia specjalnego 
Zofia Komorowska zofia.komorowska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej
Anna Podgórska anna.podgorska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie pomocy psychologicznej
Agata Samoraj agata.samoraj@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie kształcenia specjalnego
Agnieszka Wardak agnieszka.wardak@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej
AnnaZych anna.zych@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej


 

Zespół matematyczno-przyrodniczy

Liderka - Ewa Janiec

Małgorzata Iwanowska malgorzata.iwanowska@wcies.edu.pl konsultantka w zakresie matematyki
Ewa Janiec ewa.janiec@wcies.edu.pl nauczycielka konsultantka w zakresie matematyki
Marta Czerniak-Czyżniak martaczerniak.czyzniak@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie geografii
Magdalena Zawiła-Niedźwiecka magdalena.zawila@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie geografii
Urszula Depczyk urszula.depczyk@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie biologii
Elżbieta Zalewska elzbieta.zalewska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie biologii
Ewa Sołowiej-Mędrzak ewa.solowiej.medrzak@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie fizyki i chemii


Zespół humanistyczny

Liderka - Malwina Żyra

Joanna Wenek joanna.wenek@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie języka polskiego
Hanna Wiśniewska hanka.wisniewska@wcies.edu.pl konsultantka w zakresie języka polskiego
Malwina Żyra malwina.zyra@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie wiedzy o społeczeństwie
Andrzej Wołosewicz andrzej.wolosewicz@wcies.edu.pl doradca w zakresie filozofii i etyki
Grzegorz Diłanian grzegorz.dilanian@wcies.edu.pl doradca w zakresie religii
Beata Zielińska beata.zielinska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie religii


Zespół języków obcych

 

Liderka - Anna Malinow

Małgorzata Bajorek malgorzata.bajorek@wcies.edu.pl konsultantka w zakresie języków obcych
Dorota Jabłońska dorota.jablonska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie języka angielskiego
Ewa Rysińska ewa.rysinska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie języka angielskiego
Krystyna Kancewicz-Sokołowska krystyna.kancewicz@wcies.edu.pl konsultantka w zakresie języka rosyjskiego
Anna Malinow anna.malinow@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie języka niemieckiego


Zespół wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa i techniki

 

Liderka  - Beata Przybysz

Beata Przybysz   beata.przybysz@wcies.edu.pl  doradczyni w zakresie edukacji dla bezpieczeństwa
Piotr Wróblewski   piotr.wroblewski@wcies.edu.pl doradca w zakresie wychowania fizycznego
Teresa Turkowska   teresa.turkowska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie techniki


Zespół edukacji kulturalnej

 

Liderka - Beata Zuziak

Katarzyna Jasińska katarzyna.jasinska@wcies.edu.pl doradczyni w zakresie plastyki
Małgorzata Wysokińska malgorzata.wysokinska@wcies.edu.pl konsultantka w zakresie wsparcia ucznia cudzoziemskiego
Beata Zuziak beata.zuziak@wcies.edu.pl koordynatorka w zakresie edukacji kulturalnej