null

Warszawska Nagroda Wychowawcza im. Janusza Korczaka | VIII edycja

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Szklane statuetki z wygrawerowaną postacią Janusza Korczaka stojące na stole.

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, wychowawców warszawskich placówek edukacyjnych do udziału w wydarzeniu będącym podsumowaniem/uhonorowaniem Wyróżnionych w ramach VIII edycji Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka oraz inauguracją jej kolejnej, nowej odsłony.

Wydarzenie będzie miało mieksce w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, 18 października 2021 r., w godz. 14.00-15.30.

Spotkanie, na które zapraszamy, ma na celu rozpowszechnienie i promocję Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka, a tym samym zachęcenie do propagowania Jego idei pedagogicznej i dorobku w szkołach, przedszkolach i innych placówkach pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Przedstawimy Państwu placówki uhonorowane Nagrodą w roku szkolnym 2020/2021 oraz zarekomendujemy ich dorobek wychowawczy; zaprezentujemy partnerów Nagrody (Muzeum Warszawy, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka) i zaproponujemy udział w różnorodnych formach wsparcia/doskonalenia, w obszarach związanych z tematyką Nagrody; zarekomendujemy możliwość  ubiegania się o uhonorowanie Warszawską Nagrodą Wychowawczą imienia Janusza Korczaka w nieco nowej, odmiennej odsłonie (nowe wytyczne organizacyjne oraz  merytoryczne - temat wiodący na dany rok szkolny: „Popandemiczne emocje dzieci i młodzieży – co poradziłby nam Korczak?”).

Zgłoszenia online przyjmujemy w elektronicznym systemie zapisów na szkolenia: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Gala-VIII-edycji-oraz-inauguracja-nowej-IX-odslony-Warszawskiej-Nagrody-Wychowawczej-imienia-Janusza-Korczaka