null

Start-up Jump 2021/22 | konferencja | 8.06

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz uczniów zainteresowanych przedsiębiorczością na konferencję, która odbędzie się 8 czerwca o godzinie 12:00 w Centrum Kreatywności Targowa, przy ul. Targowej 56.

Opowiemy Państwu, które innowacyjne inkubatory i co-worki odwiedziła Warszawska młodzież, z jakimi przedsiębiorcami rozmawiała, jakie pomysły podobały się jej najbardziej i co chciałaby widzieć w kolejnej – VIII edycji. Podzielimy się z Państwem wrażeniami z realizacji Mistrzostw Startup Jump, w ramach których uczniowie angażowali całą swoją młodzieńczą kreatywność do tworzenia firm na próbę – od podszewki!
Swoimi doświadczeniami podzielą się także nasi bezcenni przedsiębiorcy, tutorzy i współorganizatorzy Startup Jumpu, którzy specjalnie dla naszej młodzieży udzielali im swojej przestrzeni oraz wiedzy zupełnie za darmo – w ramach przyjaznej współpracy z Miastem Warszawą. Tego dnia będziemy gościć, m.in. przedstawicieli Krajowej Izby Gospodarczej, SGH, Startup Academy, Brain Embassy, Fundacji IT Girls firmy Revas, i innych!
A na koniec, o ile siły pozwolą, pokażemy naszym uczestnikom Centrum Kreatywności Targowa – miejski inkubator dla przedsiębiorców kreatywnych, oraz Fab Lab fundacji Orange i Stowarzyszenia Robisz.to – żeby podzielić się z Wami choć małym ułamkiem tego, czym inspirowaliśmy naszą młodzież w tej edycji.
Na wszystkich uczestników będzie czekał lekki poczęstunek, miła atmosfera i dobra okazja do sieciowania.


Link do zapisów: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Start-up-Jump-202122