null

Praca oddziału przygotowawczego – szanse i wyzwania | nowa propozycja WCIES

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Logotyp Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Grafika przedstawia szary skrót WCIES, w którym litera C jest pomarańczowa i nawiązuje kształtem do syrenki

We WCIES, po feriach zimowych inaugurujemy działanie sieci współpracy i samokształcenia: Praca oddziału przygotowawczego – szanse i wyzwania.
Początek już 2 marca!
Zaproszenie kierujemy do dyrektorów, nauczycieli, wychowawców, nauczycieli wspomagających, asystentów międzykulturowych pracujących w oddziałach przygotowawczych dla cudzoziemców.

Praca sieci w tym roku szkolnym to 6 spotkań stacjonarnych we WCIES, realizowanych od marca do czerwca 2023 roku.

Pierwsze spotkanie inicjujące pracę sieci odbędzie się 2 marca, w godz. 16.00 – 18.00., daty 5 kolejnych zostaną ustalone bezpośrednio z uczestnikami

Zapraszamy do udziału i współtworzenia tej sieci, wszystkich tych, którzy mierzą się z wyzwaniami pracy z uczniem cudzoziemskim w oddziałach przygotowawczych.

Chcemy, stworzyć dla Państwa przestrzeń na wymianę doświadczeń, edukację oraz wzajemne wsparcie w różnych obszarach pracy z uczniem cudzoziemskim, reemigrującym.

Tematyka poszczególnych spotkań będzie ustalana wspólnie z uczestnikami sieci w oparciu o zgłoszone na pierwszym spotkaniu potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy !!!

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji