null

Oferta dla rodziców

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika dekoracyjna

Głównymi celami działania Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń jest wspieranie warszawskiego środowiska edukacyjnego oraz podniesienie jakości pracy szkół i placówek oświatowych m.st. Warszawy.

Chcemy bardziej uspołeczniać warszawską oświatę, wzmacniając wpływ rodziców i uczniów na szkoły. Przedstawiciele organizacji rodzicielskich i rad rodziców mają możliwość wyrażania i zaspokajania swoich potrzeb, otrzymują wsparcie merytoryczne w postaci seminariów warsztatów, indywidualnych konsultacji oraz materiałów pomocniczych na stronie. Ten cel realizujemy w ramach obszarów tematycznych ABC Rady Rodziców i Niezbędnik aktywnego rodzica.

Rodzicom potrzebna jest fachowa pomoc w obszarach wychowawczym, psychologicznym, edukacyjnym. Szczególnie obecnie w niepewnych czasach edukacji zdalnej, hybrydowej, w okresie, kiedy dzieci narażone są na zagrożenia wynikające z alienacji, nadmiernego korzystania z urządzeń ekranowych, wyzwań, związanych z samodzielnym uczeniem się. Tymi zagadnieniami zajmujemy się na seminariach w obszarach tematycznych Psychoteka, Rodzic 3.0 i Rodzic na 6+. W zakładkach tematycznych znajdują się materiały pomocnicze do samodzielnego wykorzystania.


 

Aktualna informacja o szkoleniach i link do zapisów

Procedurę zapisów na szkolenia znajdą Państwo w załączniku do artykułu.

Pytania, dodatkowe informacje oraz propozycje dotyczące szkoleń dla rodziców oraz rad rodziców prosimy kierować do Ewy Borgosz – ewa.borgosz@wcies.edu.pl

Załączniki: