null

O projekcie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Projekt COSI.ed to projekt międzynarodowy realizowany w latach 2021-2024 jako partnerstwo instytucji edukacyjnych z Norwegii, Danii, Polski, Hiszpanii i Portugalii. Jego celem jest opracowanie modelu efektywnej pracy z uczniami zagrożonymi przedwczesnym opuszczeniem systemu edukacji.

Projekt COSI.ed jest finansowany ze środków programu ERASMUS+ Akcja 3 (projekty centralne)„Support for policy reform. Social inclusion in the fields of education, training and  youth”. Budżet to 625 000,00 Euro.

W skład każdego z zespołów partnerskich wchodzą uniwersytet oraz placówka działająca praktycznie w obszarze edukacji. Polski zespół stanowią specjalistki z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i z Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).

Koordynatorką projektu COSI.ed we WCIES jest Elżbieta Tołwińska-Królikowska zastępczyni kierowniczki Pracowni Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Kształcenia Specjalnego, e-mail: elzbieta.krolikowska@wcies.edu.pl,tel.+48 723 245 228

 

Załączniki: