
Przedstawienie „My, ludzie pandemiczni” jest efektem współpracy szesnaściorga nauczycieli warszawskich szkół (czyli Teatru JESZCZE), Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Fundacji Artystycznej MŁYN.
Po dwóch latach temat pandemii domaga się wreszcie artystycznej analizy.
Jak pandemia zmieniła nasze ciała? Jak wpłynęła na bliższe i dalsze relacje? Jak na codzienne rytuały, przyzwyczajenia, język, duchowość, moralność? Jak wraz z kolejnymi falami ewaluowało nasze podejście do medialnych doniesień i rządowych obostrzeń?
Teatr JESZCZE stawia te i inne pytania w spektaklu „My, ludzie pandemiczni” w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej. Scenariusz i dramaturgia powstawały na bazie indywidualnych doświadczeń, obserwacji i emocji członków grupy, zawiązanej podczas warsztatów w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.
Występują: Anna Jarczak, Joanna Karpińska, Iwona Kowalczyk, Anna Leoniak, Agata Mandziewska, Krystyna Mazurek, Iwona Młynarczyk, Małgorzata Pacocha, Joanna Pietraszek, Ludmila Pietrus, Izabela Redlińska-Tuz, Małgorzata Sasimowska, Arkadiusz Stawski, Aleksandra Śledź, Karolina Zielińska, Beata Zuziak
Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Muzyka: Mikołaj Tabako
Asystentka reżyserki: Zosia Bardzińska
Koordynacja projektu: Beata Zuziak
Produkcja: Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń
Realizacja: Fundacja Artystyczna MŁYN
Premiera przedstawienia odbędzie się 5 marca o godzinie 18.00.
Kolejne spektakle: 6 marca i 12 marca o godzinie 18.00.
Spektakl grany będzie gościnnie w Starej Prochowni, ul. Boleść 2, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej.
WSTĘP WOLNY po uprzedniej rezerwacji miejsc: rezerwacja@fundacjamlyn.pl (7 dni w tygodniu) i 519 672 356 (pn-pt 17.00-21.00).