null

Majowe Mrozy w Warszawie | konferencja | 20 i 21 maja

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Na konferencję Majowe Mrozy w Warszawie & KASSK zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów oraz etapów edukacyjnych, a także dyrektorów i innych pracowników instytucji oświatowych zainteresowanych nowoczesną, wysokiej jakości edukacją, tych którzy pragną się rozwijać i poszukiwać nowych, skutecznych metod kształcenia.

Uczestnikom proponujemy udział w wykładach, spotkaniach warsztatowo – seminaryjnych, ćwiczeniach i panelach, przygotowanych przez profesjonalistów: firmy komputerowe, fundacje, instytucje, organizacje pozarządowe, a także nauczycieli, liderów i koordynatorów edukacji informatycznej. Chcemy dać możliwość wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą i praktyką, kontaktu z najnowocześniejszą technologią, spotkań z profesjonalistami, z ekspertami, do których często trudno dotrzeć. Strona konferencji

Spotkanie będzie miało miejsce 20 i 21 maja w Warszawie w siedzibie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów przy ul. Nowogrodzkiej 73 oraz sąsiadujących z nim budynkach Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych przy ul. Koszykowej 86. Obie siedziby łączy wspólny kampus.

Link do zapisów ►  Rejestracja

Uwaga!
Opłatę konferencyjną za 50 nauczycieli szkół, dla których organem prowadzącym jest m. st. Warszawa, pokrywa WCIES
Udział w konferencji jest dla nich bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.