null

English for Media Literacy for Educators – kursy MOOC dla nauczycieli

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Warszawskie Centrum Edukacji i Innowacji Społecznych i Szkoleń wraz z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Regional English Language Office w Tallinie zapraszają nauczycieli języka angielskiego oraz nauczycieli uczących różnych przedmiotów w oddziałach dwujęzycznych z językiem angielskim z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii do udziału w metodycznym kursie zdalnym MOOC Camp: English for Media Literacy for Educators.

Celem szkolenia jest połączenie teorii i praktyki, pokazanie sposobów efektywnego uczenia umiejętności krytycznego myślenia i świadomego korzystania z mediów.  Podczas siedmiu cotygodniowych sesji online przy wsparciu moderatorki Marie Katherine van Romburgh, uczestnicy będą mieli okazję poznać i testować nowe narzędzia edukacyjne gotowe do wykorzystania w klasie. Wartością dodaną jest możliwość wspólnego uczenia się i dzielenia doświadczeniem z nauczycielami z innych krajów. 

Program MOOC potrwa 13 tygodni i rozpocznie się 24 września a zakończy 18 grudnia 2022 r. Na zakończenie programu uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Termin składania wniosków: 14 września 2022 r. Szkolenie jest bezpłatne.

Więcej szczegółów o programie i zasady ubiegania się o przyjęcie w załączeniu.

Zapraszamy.

Załączniki: