null

kursy-informacje

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Procedura zapisów na szkolenia

 

Szanowni Państwo,

na wszystkie szkolenia organizowane przez WCIES (z wyłączeniem rad pedagogicznych) zgłoszenia nauczycieli, rodziców i innych osób, dla których przeznaczone jest szkolenie przyjmowane są poprzez system zapisów.

Osoby, które nie zapisały sie na szkolenie i nie zostały zaakceptowane przez kierownika szkolenia nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Zapis na szkolenie możliwy jest po utworzeniu osobistego konta w systemie. Proces rejestracji dokonywany jest przez każdego uczestnika tylko raz.

Aby dokonać zapisu, należy:

- wyszukać szkolenie, którym użytkownik jest zainteresowany,

- zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wybranej formy doskonalenia.

Po wybraniu przycisku Zgłaszam się pojawia się możliwość zalogowania do utworzonego wcześniej konta lub utworzenie konta, jeśli uczestnik zgłasza i się po raz pierwszy.

Utworzenie konta jest możliwe po wypełnieniu wszystkich pól formularza i następnie przesłaniu danych za pomocą przycisku Zgłoś.

Uwaga! Szkołę należy wybrać z listy wpisując nazwę ulicy.

Loginem do konta jest adres pocztowy podany w formularzu.

Po zapisaniu się na wybrane szkolenie przychodzi na konto pocztowe informacja o przyjęciu zgłoszenia co nie jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictawa. Po zweryfikowaniu zgłoszenia przez kierownika szkolenia, zostanie przesłane potwierdzenie udziału w szkoleniu.

W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji ze szkolenia należy po zalogowaniu się do systemu otworzyć listę zgłoszeń i wybrać przy odpowiednim szkolenia przycisk Rezygnuj.

W związku z  dużym zainteresowaniem  formami organizowanymi  przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń osoba, która nie zgłosi swojej nieobecności (rezygnacja z danego szkolenia w systemie zapisów) na 3 dni robocze przed wydarzeniem, w przyszłości może nie zostać zakwalifikowana na kolejne formy organizowane przez WCIES. Brak informacji o Państwa rezygnacji uniemożliwia udział w proponowanych formach osobom zapisanym na listach rezerwowych.

Informacja techniczna

Zalecane przeglądarki do obsługi naszego serwisu:

Internet Explorer 11+

Firefox 33+

Google Chrome 38+

Opera 25+

Safari 8+

Starsze wersje wymienionych przeglądarek lub inne przeglądarki nie spełniające zaleceń najnowszych standardów internetowych mogą działać nieprawidłowo z naszym serwisem.
Do poprawnego działania serwisu należy również mieć włączoną obsługę skryptów javascript oraz ciasteczek (ang. cookies).

strzałka