null

Kontakt

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Koordynacja programu

Program jest realizowany przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń  jednostkę organizacyjną Urzędu miasta stołecznego Warszawy.

Koordynatorka programu WCIES:

Izabela Podsiadło-Dacewicz

e-mail: izabela.dacewicz@wcies.edu.pl

tel. 502 328 941

Koordynatorki programu w dzielnicach: 

Joanna Szeluga

e-mail: joanna.szeluga@wcies.edu.pl

tel. 502 620 541

Agnieszka Kozakoszczak

e-mail: agnieszka.kozakoszczak@sppc.wcies.edu.pl

tel. 723 248 857

Anna Kucińska

tel. 501 330 263

e-mail: anna.kucinska@sppc.wcies.edu.pl  

Aleksandra Ośko

tel. 501 318 949

e-mail: aleksandra.osko@sppc.wcies.edu.pl 

Małgorzata Winiarek-Kołucka

e-mail: m.winiarek@sppc.wcies.edu.pl

tel. 691 657 033

Agnieszka Zarzycka

e-mail: agnieszka.zarzycka@sppc.wcies.edu.pl

tel. 723 248 856

 

Koordynatorka ds. rozliczeń finansowych:

Katarzyna Troniewicz-Nobis

e-mail: katarzyna.nobis@wcies.edu.pl