null

Kontakt

Drukuj otwiera się w nowej karcie
logo Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń
ul. Stara 4, 00-231 Warszawa
Tel.: 723 248 852, 22 628 67 64, 22 628 01 79
E-mail: wcies@wcies.edu.pl

Sekretariat czynny jest w godz. 8.00-16.00
E-mail: sekretariat@wcies.edu.pl
Sekretariat, numer wewnętrzny: 18
Faks, numer wewnętrzny: 12

Doradcy metodyczni, numer wewnętrzny: 19

Karolina Malczyk

p.o. Dyrektor

karolina.malczyk@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 37


Małgorzata Barańska

Kierowniczka Pracowni Doradztwa Metodycznego

malgorzata.baranska@wcies.edu.pl  | numer wewnętrzny telefonu: 20  | numer telefonu komórkowego: 609334902


Beata Zuziak

Zastępczyni kierowniczki Pracowni Doradztwa Metodycznego

beata.zuziak@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 11 | numer telefonu komórkowego: 723248847


Beata Walkiewicz

Kierowniczka Pracowni Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Kształcenia Specjalnego

beata.walkiewicz@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 16 | numer telefonu komórkowego: 723245228


Elżbieta Tołwińska-Królikowska

Zastępczyni kierowniczki Pracowni Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Kształcenia Specjalnego

elzbieta.krolikowska@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 36 | numer telefonu komórkowego: 723245228


Beata Łuba-Krolik

Kierowniczka Pracowni Doskonalenia Kadry Kierowniczej Szkół i Placówek Oświatowych

beata.luba@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 15 | numer telefonu komórkowego: 723245226


Izabela Podsiadło-Dacewicz

Kierowniczka Pracowni Wychowania i Profilaktyki

izabela.dacewicz@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 14 | numer telefonu komórkowego: 723245220


Izabela Witczak

Kierowniczka Pracowni Wspierania Warszawskich Projektów i Programów Edukacyjnych

izabela.witczak@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 17 | numer telefonu komórkowego: 723245227


Małgorzata Zasuńska

Kierowniczka Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego i Współpracy Międzynarodowej

malgorzata.zasunska@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 21 | numer telefonu komórkowego: 723245223


Beata Grzelak                   

Kierowniczka Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego 

beata.grzelak@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 24 | numer telefonu komórkowego: 723245219


Teresa Prochowska 

Kierowniczka Pracowni Kompleksowego Wspomagania Pracy Szkół i Placówek

teresa.prochowska@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 25 | numer telefonu komórkowego: 885524239


Ewa Borgosz

Koordynatorka ds. wspólpracy z rodzicami

rodzice@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 25 | numer telefonu komórkowego: 885466474


Małgorzata Meissner

Inspektorka Ochrony Danych

malgorzata.meissner@wcies.edu.pl, daneosobowe@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 11 


Adam Chalabis

Główny specjalista ds. zamówień publicznych

adam.chalabis@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 39 


Mirosława Winiarz

Głowna specjalistka ds. pracowniczych i zarządzania nieruchomością

miroslawa.winiarz@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 40 


Grażyna Jaworska

Główna specjalistka ds. obsługi finansowej

grazyna.jaworska@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 23 | numer telefonu komórkowego: 723245238


Joanna Steciuk

Główna specjalistka ds. obsługi finansowej

joanna.steciuk@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 23 | numer telefonu komórkowego: 723245237


Zofia Gryszko-Kulesza

Specjalistka ds. obsługi organizacyjno-finansowej  

zofia.gryszko-kulesza@wcies.edu.pl | numer wewnętrzny telefonu: 28 

 

Sprawdź lokalizację na mapie