null

Konsultacje dla dyrektorów

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Punkt Doradczo-Konsultacyjny dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych.

Celem działania Punktu jest wsparcie kadry zarządzającej w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych wydarzających się w szkołach i placówkach oświatowych.

Doradztwo polega m.in. na:

  • zdiagnozowaniu problemu,
  • wsparciu w ustaleniu możliwych rozwiązań,
  • przygotowaniu planu ich wdrożenia,
  • przedstawieniu oferty pomocy oferowanej w miejskich instytucjach,
  • przygotowaniu do przeprowadzenia rozmów uznawanych za trudne czy emocjonalne - zarówno z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą.

Konsultacje odbywają się w każdą środę od godz. 15.00 do godz. 18.00 w siedzibie WCIES, ul. Stara 4, wejście C.

Udział w nich jest możliwy po uprzednim zapisaniu się poprzez formularz rejestracyjny:

Zapisy

Konsultacji udziela  Anna Jaworska

Doradczyni ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe we wspieraniu osób na różnych stanowiskach, w tym na stanowiskach menadżerskich, z czego ponad 10-letnie – w środowisku oświatowym.
Zajmuje się profesjonalnie rozwiązywaniem konfliktów i sporów, również w miejscach pracy, zarówno z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą.
Pani Anna Jaworska posiada niezbędne kwalifikacje w zakresie efektywnej komunikacji - jest ekspertką ds. komunikacji i zarządzania kompetencjami (szkolenia, konsultacje i mediacje oparte na NVC – Porozumienie bez Przemocy, Komunikacji Transformującej i Reiss Motivation Profile).
Od 1999 r. jest związana z biznesem i edukacją jako specjalistka ds. szkoleń i rozwoju pracowników, a także jako konsultantka biznesu.
Od 2013 roku jest mediatorką w sprawach cywilno-gospodarczych, pracowniczych i oświatowych, członkinią Polskiego Centrum Mediacji w Warszawie.