null

Teatr JESZCZE przedstawia - „Hierarchię”

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na przedstawienie Teatru JESZCZE. To kolejny spektakl realizowany na podstawie scenariusza stworzonego przez zespół warszawskich nauczycieli (i nie tylko).

Spektakle:

19 marca (niedziela) godz. 18:00 – PREMIERA
25 marca (sobota) godz. 18;00
26 marca (niedziela) godz. 18:00


HierarchJA to opowieść o naszych codziennych relacjach, które mimo pozornie niewinnej struktury, mają często charakter przemocowy.

Rodzinny obiad, wizyta u lekarza, czy próba w teatrze – dlaczego zwyczajne sytuacje powodują naruszenie naszych granic? Czy zawsze winę ponoszą inni? A może my sami mamy tendencję do wchodzenia w hierarchiczne układy?
Spektakl podejmuje temat przemocowych relacji społecznych, ale także naszego stosunku do nas samych. Korzystając z możliwości teatru partycypacyjnego przyglądamy się sobie i naszym „wewnętrznym dzieciom”. Jak często sami nie szanujemy swoich granic? Jak często dostosowujemy się do zewnętrznych wymagań i oczekiwań, kosztem własnych potrzeb.
Dlaczego pozwalamy sobie na wewnętrzną przemoc i agresję? I czy w naszym, polskim społeczeństwie jest możliwa dorosła relacja – ze sobą i z innymi?

HierarchJA to nasza podróż do wewnętrznego świata, to zaproszenie Widzów do wspólnej refleksji i teatralnego dialogu.