null

Zacznij nowy rok szkolny od... Jesiennego Sanatorium!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawia dwie kobiety i dwóch mężczyzn siedzących w ogrodzie na trawie. Wszystkie osoby się śmieją. Przed nimi leży otwarta walizka. Jeden z mężczyzn trzyma w dłoni kapelusz.
Autor: Sisi Cecylia

Wrzesień to bardzo intensywny okres. Nowe wyzwania, na które musimy być gotowi i gotowe. Dwa miesiące wakacji? Tylko nauczyciele wiedzą, co to naprawdę znaczy.

Na dodanie energii i na cały nadchodzący rok szkolny Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń razem z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają nauczycieli i nauczycielki na wyjazdowe warsztaty regeneracyjne.


Działania artystycznie z pewnością nie naprawią systemu edukacji, ale mogą pomóc w zasileniu żródeł kreatywności i motywacji do działania. Dają przestrzeń do autorefleksji i grupowego namysłu, na które w biegu szkolnego życia zazwyczaj brakuje czasu.
Dlatego jeśli uczysz na terenie aglomeracji warszawskiej, w szkole publicznej, społecznej lub prywatnej, to nabór do Jesiennego Sanatorium jest dla Ciebie.

 

Rekrutacja rusza 13 września. Zgłoś się przez formularz TUTAJ.


Z oferty naszego Seminarium mogą skorzystać nauczyciele, nauczycielki przedszkoli oraz wszystkich przedmiotów i wszystkich klas, zarówno ze szkół publicznych jak i prywatnych, a także wszystkie inne osoby, które pracują w placówkach oświatowych na terenie Warszawy.


Udział w Sanatorium jest bezpłatny. Zabezpieczamy transport, noclegi i smaczne posiłki.
W zamian oczekujemy, aby zgłaszające się osoby były z nami na wszystkich warsztatach oraz wydarzeniu finałowym, które zorganizujemy w Warszawie.

Zakładamy, że czeka na nas 1 wyjazd weekendowy w okresie październik-listopad 2022 oraz spotkanie podsumowujące w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz poznania innych uczestników i uczestniczek projektu. Planujemy przeprowadzić je w formie wydarzenia artystycznego. Udział w programie wymaga obecności w obu wydarzeniach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Muzeum Sztuki Nowoczesnej


Projekt finansowany ze środków Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.