null

Szkolenia narzędziowe dla korzystających z programu Laboratoria Przyszłości!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Około 260 warszawskich szkół kupiło sprzęt ze środków pochodzących z programu Laboratoria Przyszłości. Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń zaprasza na szkolenia, które pomogą w jak najlepszym wykorzystaniu zakupów.

Terminy szkoleń:


Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Wsparcie będzie przekazane w całości z góry - bez konieczności wniesienia wkładu własnego.