null

Startuje XIII edycja projektu WARS i SAWA

Drukuj otwiera się w nowej karcie
WARS i SAWA Warszawski System Wspierania Uzdolnionych

Zapraszamy do aplikowania o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA i przystąpienia do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych.

Harmonogram:

  • do 20 stycznia 2022 r. – zgłoszenie udziału kolejnych szkół, które dotąd nie uczestniczyły w projekcie WARS i SAWA:

Przekazanie zgłoszenia stanowi pierwszy etap procedury certyfikacyjnej.. Dokumenty należy wypełnić w systemie ankietowym Biura Edukacji. Zainteresowana szkoła niepubliczna wypełnia zgłoszenie po utworzeniu dla niej konta w systemie przez Biuro Edukacji i przyznaniu danych dostępowych (kontakt: ankiety@edu.um.warszawa.pl ).

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, dopuszcza się możliwość złożenia wyłącznie podpisanego skanu zgłoszenia, za pośrednictwem systemu ankietowego.

  • luty/marzec 2022 r. – wyłonienie szkolnego zespołu wspierania uzdolnionych. Udział przedstawicieli szkoły w cyklu szkoleń i konsultacji we WCIES, przygotowujących do opracowania szkolnego programu wspierania uzdolnionych. Szczegółowy terminarz w załączniku;
  • do 25 kwietnia 2022 r. – złożenie wniosku wraz ze szkolnym programem wspierania uzdolnionych.

Samorządowy projekt WARS i SAWA realizowany jest od 2009 roku przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, przy partnerskim zaangażowaniu Centrum Nauki Kopernik (CNK).