null

„Mistrz” | pokaz filmowy dla nauczycieli

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat filmu "Mistrz"

Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców młodzieży, animatorów kultury, pedagogów szkolnych na edukacyjny pokaz specjalny filmu „Mistrz” w reż. Macieja Barczewskiego, który odbędzie się  27 października (środa) 2021 r., o godz. 15:30 w Kinotece (Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1 w Warszawie).

Pokazowi towarzyszyć będzie rozmowa on-line z Piotrem Głowackim oraz Maciejem Barczewskim, którą poprowadzi Artur Wolski.

Wydarzenie organizowane jest przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Galapagos Films, Kinoteka oraz Entropię Słowa.

Aby wziąć udział w wydarzeniu 27 października należy wypełnić formularz (https://entropiaslowa.email/event/mistrz-edukacyjny-pokaz-filmu/) do 25 października. Liczba miejsc ograniczona. Prześlemy potwierdzenie wpisania na listę gości najpóźniej do 26 października.

Zaproszenie jest pojedyncze i imienne.

Wydarzenie będzie się odbywało w rygorze sanitarnym. Zgodnie z aktualizowanymi przepisami związanymi z Covid-19. O każdej ewentualnej zmianie powiadomimy w stosownym czasie i z wyprzedzeniem.

Wydarzenie będzie rejestrowane video i foto. Przybycie na spotkanie wiąże się z automatyczna zgodą na wykorzystanie wizerunku podczas rejestracji foto i video.