null

XXIII Warszawsko-Wigierska Akademia Nauczycieli Przyrodników

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawia brzeg jeziora Wigry.

Zapraszamy na Suwalszczyznę nauczycieli szkół ponadpodstawowych przedmiotów przyrodniczych, wychowawców i szukających inspiracji do interdyscyplinarnych projektów terenowych.

Cele szkolenia:

  1. Doskonalenie umiejętności nauczycieli w zakresie nauczania uczniów o różnych potrzebach edukacyjnych z wykorzystaniem zajęć terenowych, muzealnych, laboratoryjnych, GIS i metody IBSE.
  2. Przedstawienie praktycznej wiedzy dotyczącej wykorzystania obszarów Suwalszczyzny do interdyscyplinarnego prowadzenia zajęć w terenie, stacjonarnie i hybrydowo.
  3. Przedstawienie walorów edukacyjnych i rekreacyjnych Wigierskiego Parku Narodowego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Suwalszczyzny, Puszczy Augustowskiej oraz zasobów PPS Młodzieżowego Ośrodka Edukacyjno-Wypoczynkowego „Zatoka Uklei” w Gawrych Rudzie.

Termin: 11-14.06.2024 r.

Transport: autokarowy

Całość Państwa pobytu w Ośrodku Zatoka Uklei w Gawrych Rudzie oraz transport i udział w zajęciach finansuje Biuro Edukacji.

Pierwszeństwo w zapisach mają Ci, którzy jeszcze nie uczestniczyli w Warszawsko-Wigierskiej Akademii Nauczycieli Przyrodników.

Zapisy przez link: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/XXIII-Warszawsko-Wigierska-Akademia-Nauczycieli-Przyrodnikow

Na adres: elzbieta.zalewska@wcies.edu.pl należy wysłać zgodę podpisaną przez Dyrektora Państwa szkoły. Zgodę można pobrać podczas zapisów na szkolenie.