null

KREATYWNA BIESIADA U WARSA i SAWY – Kierunek przyszłość

Drukuj otwiera się w nowej karcie
WARS i SAWA

W imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie, zapraszamy nauczycielki i nauczycieli szkół podstawowych na spotkanie z cyklu Kreatywne Biesiady u Warsa i Sawy.

Celem Biesiady jest zapoznanie Gości ze sposobami pracy z uczniem zdolnym jakie oferuje swoim wychowankom szkoła, zastosowanie nowoczesnych technologii w pracy z dziećmi, odkrywanie zdolności u uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, wymiana doświadczeń w zakresie wspierania uczniów uzdolnionych oraz rola współpracy z rodzicami w rozwijaniu zdolności naszych uczniów - czego przykładem jest właśnie Piknik Szkolny, na którym od lat tradycyjnie odbywa się między innymi Konkurs Talentów.

Zapraszamy zarówno przedstawicieli placówek należących do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych jak i innych nauczycieli zainteresowanych rozwijaniem/wspieraniem uczniowskich uzdolnień.

Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2024 r. (sobota), w godz. 11.00 – 15.00 Szkole Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227 (wejście przez bramę przy ulicy Blokowej).

W programie Biesiady, która będzie miała charakter pikniku szkolnego, znajdziecie Państwo warsztaty/zajęcia dot. różnych obszarów. Ponieważ to czerwcowa sobota zapraszamy do przybycia z Rodziną.

Zapraszamy do rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Kreatywne-Biesiady-u-Warsa-i-Sawy


Program

10:45 – 11:00 | Rejestracja uczestników/gości 

11:00 – 11:30 | Otwarcie Pikniku Rodzinnego i Kreatywnej Biesiady u WARSA i SAWY

11:30 – 14:30 | Warsztaty i wykłady dla nauczycieli

14:30 – 15:00 | spotkanie podsumowujące