null

MOTO EVENT – poznaj zawody motoryzacyjne

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawia mechanika samochodowego przy pracy.

Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie organizuje niezwykłe wydarzenie, które przybliży tajniki zawodów motoryzacyjnych i pomoże dokonać świadomego wyboru szkoły zawodowej.

Data: 16 września 2023 r. (sobota), w godz. 10.00-14.00
Miejsce: Automobilklub Polski w Warszawie, ul. Powstańców Śląskich 127

W trakcie wydarzenia zostanie zorganizowany panel dyskusyjny z mistrzami w zawodach i rzemieślnikami szczególnie zasłużonymi dla branży. Zaproszeni eksperci, doradcy zawodowi, mistrzowie w zawodach motoryzacyjnych oraz ludzie sukcesu z branży przedstawią różne ścieżki edukacyjne i zawodowe. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z gośćmi i poznać szczegóły poszczególnych zawodów.

Na miejscu będą stoiska firm z obszaru usług motoryzacyjnych, stanowiska warsztatowe, materiały promocyjne oraz konsultacje i porady przedstawicieli szkół branżowych.

Doradczynie zawodowe z Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES będą prowadziły konsultacje - nie obowiązują zapisy.

Przygotowano również:

  • Pokazy ratownictwa medycznego Stanowiska symulacyjne
  • Prezentacje starych samochodów
  • Spotkanie z kierowcą rajdowym

W sprawie szczegółów wydarzenia prosimy kontaktować się z panią Beatą Półtorak: tel. 22 635 04 64, kom. 608 502 875, e-mail: cech@motoryzacja.home.pl 

Program wydarzenia znajduje się na stronie: MOTO EVENT – poznaj zawody motoryzacyjne. 16.09.2023 - Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie (home.pl)