null

Zielona Akademia II | szkolenie i kurs na kierownika wypoczynku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Element dekoracyjny
Autor: A. Dzwonkowski

Zapraszamy na drugą edycję nowatorskiej i atrakcyjnej formy doskonalenia nauczycielek i nauczycieli zainteresowanych organizowaniem i prowadzeniem wypoczynku dzieci i młodzieży.
Wiedzę i umiejętności zdobyte na kursie będziecie mogli wykorzystać również podczas organizacji zielonych szkół i wycieczek szkolnych.

Uczestnicy zapoznają się w praktyce z atrakcyjnymi rodzajami aktywności: grami terenowymi, wykorzystaniem TIK w plenerze, pomysłami na deszczowe dni, wycieczkami pieszymi i kajakowymi. Uczestnicy poznają sposobami zapewnienia bezpieczeństwa uczniom w terenie i nad wodą.

Kurs składa się z części zdalnej oraz części wyjazdowej (terenowej). Część zdalna odbędzie się w portalu edukacyjnym Eduwarszawa z wykorzystaniem usługi Microsoft Teams w dniach 13 kwietnia – 11 maja 2023 r. Część wyjazdowa odbędzie się w Ośrodku Warszawskiego Pałacu Młodzieży w Pieczarkach w dniach 17 – 20 maja 2023 r.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu na kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży zgodnym z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Więcej informacji i zapisy

Film na platformie Eduwarszawa.pl