null

Wyniki konkursu literacko-plastycznego Arka czasu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu "Arka czasu". Na konkurs wpłynęło 50 prac literackich i plastycznych, które oceniało Jury w składzie:
Joanna Wenek – przewodnicząca,
Agata Gos,
Joanna Karpińska,
Katarzyna Witkowska,
Katarzyna Szczudlińska.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się we wrześniu.

 

 

Protokół z posiedzenia jury konkursu literacko-plastycznego Arka czasu

  1. Na konkurs wpłynęło 50 prac.

  2. W ocenie i wyborze prac członkinie jury kierowali się podanymi niżej kryteriami:

  1. w części literackiej:

  • zgodność z tematem,

  • twórczy charakter utworu,

  • poprawność stylistyczna i językowa,

  • samodzielność i oryginalność.

  1. w części plastycznej:

  • zgodność z tematem,

  • oryginalność pomysłu,

  • dobór i adekwatność środków artystycznych,

  • estetyka i staranność wykonania pracy.

  1. Zarówno prace literackie, jak i plastyczne, oceniane były w trzech kategoriach:

  1. Kategoria 1. - od klasy I do III szkoły podstawowej,

  2. Kategoria 2. - od klasy IV do VIII szkoły podstawowej,

  3. Kategoria 3. - od klasy I do IV szkoły ponadpodstawowej.

  1. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  1. W kategorii klas 1-3 szkół podstawowych, w części plastycznej, wyróżnienie otrzymała Irena Klucznik ze Szkoły Podstawowej nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, pod opieką p. Haliny Tykocińskiej.

  2. W kategorii klas 4-8 szkół podstawowych wyróżnienie otrzymały:

  • Amelia Rogowska ze Szkoły Podstawowej nr 354 im. Adama Asnyka, pod opieką p. Marii Cimochowskiej.

  • Karolina Bartoś ze Szkoły Podstawowej nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza, pod opieką p. Marii Poprawy.

  1. W kategorii klas 4-8 szkół podstawowych:

  • pierwsze miejsce zajął Feliks Ryszard Wójcik ze Szkoły Podstawowej nr 354 im. Adama Asnyka, pod opieką p. Ewy Łapińskiej,

  • drugie miejsce zajął Kanstantsin Trapashka ze Szkoły Podstawowej nr 354 im. Adama Asnyka,  pod opieką p. Marii Cimochowskiej.

  1. W kategorii klas 1-4 szkół ponadpodstawowych Grand Prix otrzymała Anna Daszkiewicz z XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, pod opieką p. Marty Chodorskiej.

  2. Pozostali uczestnicy otrzymują dyplomy uczestnictwa w konkursie.