Kongres Open Eyes Economy Summit

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika promująca wydarzenie

OEES 7 odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2022 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, stacjonarnie i online na specjalnej platformie streamingowej live.oees.pl

W tym roku głównym tematem naszych zainteresowań będzie wiarygodność ekonomiczna państwa i przedsiębiorstw oraz jej wpływ na gospodarkę. Podejmiemy kwestię praw człowieka w biznesie, przyglądając się bliżej potrzebom pracowników, jakie uwydatniła pandemia Covid-19 oraz zastanowimy się nad tym, jak budować i wzmacniać pozytywne employee experience w środowisku pracy. Będziemy nadal dyskutować o społecznym i instytucjonalnym wymiarze regeneracji miast wobec wyzwań klimatycznych oraz o tym jak powinny wyglądać miasta przyjazne dla osób młodych i seniorów. Zajmiemy się także pojęciami „design-thinking” i ko-kreacji w tworzeniu usług publicznych i empatycznych organizacji. Oczywiście nie zabraknie palącego i niezwykle istotnego tematu naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Sesja specjalna Open Eyes to Ukraine będzie mieć szczególne i wyjątkowe miejsce w tegorocznej dyskusji.

Open Eyes Economy Summit to wyjątkowe w tej części świata wydarzenie – to jedyny w swoim rodzaju kongres ekonomiczny, w którego ramach udowadniamy, że biznes i gospodarka nie tylko mogą, ale powinny opierać się na wartościach społecznych. Wyróżnikiem szczytu jest własna, jedyna w swoim rodzaju filozofia Open Eyes mówiąca o konieczności budowania odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego, wymagającego odpowiedzialności również od biznesu i administracji. Obrazujemy realne korzyści dla ludzi oraz środowiska, które niesie ze sobą stawianie na zrównoważony rozwój, pochylanie się nad potrzebami społecznymi, wcielanie zmian oraz wprowadzanie innowacji. W 2022 już po raz siódmy będziemy rozmawiać o ekonomii wartości i o działalności gospodarczej, w której wartości nie są jedynie ozdobnikiem czy dodatkiem, ale stanowią fundament i busolę działań biznesowych i wyborów konsumenckich.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie internetowej.