null

Wyszukiwarka toalet w aplikacji Warszawa 19115

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Popularnej aplikacji Warszawa 19115 na smartfony dodano nową funkcjonalność – w menu usługi można znaleźć listę ogólnodostępnych toalet. W całej Warszawie jest ich ponad 360.

Poprzez zakładkę Toalety można sprawdzić ogólnodostępne toalety w mieście. Na mapie znajdują się zarówno toalety publiczne stacjonarne i przenośne, jak i toalety w obiektach użyteczności publicznej i obiektach prywatnych udostępnione dla wszystkich mieszkańców. Są one zlokalizowane np. na terenie parków, przy ciągach komunikacyjnych, w przejściach podziemiach, jak również na bulwarach oraz przy stacjach Metra Warszawskiego. Wskazane w aplikacji toalety znajdują się w bibliotekach, urzędach, domach kultury. Dodatkowo toalety są udostępniane przez centra handlowe oraz niektóre lokale gastronomiczne. Obecnie ze względu na epidemię koronawirusa część obiektów może być niedostępna, np. w restauracjach. Po kliknięciu w punkt na mapie wyświetla się dokładny adres toalety, godziny otwarcia, informacje o odpłatności (jeśli występuje), dostępnych przewijakach czy dostosowaniu obiektu dla osób niepełnosprawnych.

Jedna aplikacja, wiele funkcji

Aplikacja Warszawa 19115 jest jednym z pięciu kanałów komunikacji z Miejskim Centrum Kontaktu Warszawa 19115. Jest dostępna w platformie App Store oraz Goople Play. Wyszukiwarka ogólnodostępnych toalet to nie jedyna funkcjonalność Warszawa 19115. Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115:
  1. szybko i łatwo poinformujesz nas o problemie dotyczącym funkcjonowania miasta
  2. ocenisz jakość realizacji tego problemu
  3. zgłosisz wolny wniosek – swój pomysł na zmiany w mieście
  4. zazielenisz Warszawę – wskażesz lokalizację, w której chcesz posadzić drzewo
  5. sprawdzisz projekty w budżecie partycypacyjnym
  6. sprawdzisz Warszawski Indeks Powietrza – dostaniesz informacje o aktualnym stanie powietrza oraz związane z nim zalecenia dla czterech grup ryzyka zdrowotnego
  7. otrzymasz powiadomienia o bieżących zmianach i wydarzeniach w mieście
  8. sprawdzisz terminy odbioru śmieci pod wskazanym adresem
  9. sprawdzisz jak prawidłowo segregować odpady