null

„Warszawa Twoje Miejsce” czyli o zaletach życia w stolicy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
panorama_stolicy.jpg

Jak poruszać się po Warszawie? Co robić w czasie wolnym? Jakie smart rozwiązania są dostępne? Przedstawiamy broszurę „Warszawa Twoje Miejsce/Warsaw Your Place” stworzoną głównie dla osób, które myślą o przeprowadzce do Warszawy i o inwestorach, którzy rozważają prowadzenie w niej biznesu.

Wydawnictwo dostępne w wersji polskiej i angielskiej stanowi małe kompendium wiedzy dla każdego, kto chce przyjechać do Warszawy. Prezentujemy stołeczną ofertę zarówno dla tych, którzy przyjeżdżają zwiedzić nasze miasto, jak i tych, którzy myślą o pozostaniu w nim na dłużej.  Publikacja prowadzi czytelnika od informacji praktycznych, przez ofertę spędzania czasu wolnego, rozwiązania smart w mieście, a swoją opowieść kończy ciekawostkami o Warszawie.

Warszawa to otwarta, przyjazna i dynamicznie rozwijająca się metropolia. Z radością witamy wszystkich nowych mieszkańców. Chciałbym, żeby stolica była miejscem, w którym można znaleźć nie tylko partnerów biznesowych, zdolnych i wykwalifikowanych pracowników, klientów, ale także przyjaciół – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent miasta stołecznego Warszawy.

Broszura to element działań zachęcających do osiedlania się w stolicy przedsiębiorców, naukowców, artystów, sportowców, czy uczniów i studentów. Opowiada o wysokiej jakości życia w stolicy, w której można nie tylko atrakcyjnie spędzić wolny czas, ale także zdobywać wiedzę i doświadczenie.

Pliki do pobrania:

  1. warszawa_twoje_miejsce.pdf (plik: warszawa_twoje_miejsce.pdf, rozmiar pliku: 9399.55 KB)
  2. warsaw_your_place.pdf (plik: warsaw_your_place.pdf, rozmiar pliku: 9914.54 KB)

Działanie to wpisuje się w realizację celu 4.3. Przyciągamy talenty i liderów.