null

Rusza XII edycja konkursu Innowator Mazowsza

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

M.st. Warszawa zostało partnerem XII edycji konkursu Innowator Mazowsza

Jesteś naukowcem, którego praca doktorska podejmuje tematykę innowacji? Prowadzisz biznes, który wspiera innowacje w rozwoju gospodarczym województwa mazowieckiego? To dla Ciebie jest właśnie konkurs „Innowator Mazowsza”! Ideą Konkursu jest promowanie kultury kreatywności i ducha przedsiębiorczości. Tematyka konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe), organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą zostać wdrożone lub są stosowane w codziennej praktyce biznesowej. ??????? ?????????????? ???? ? ???́?? ???????????:
  • Innowacyjna Firma;
  • Innowacyjny Naukowiec.
??? ???̇? ????̨?́ ?????ł ? ?????????:
  • mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które wspierają innowacje w rozwoju gospodarczym województwa mazowieckiego;
  • naukowcy, których praca doktorska podejmuje tematykę innowacji i została przygotowana lub obroniona na terenie Mazowsza.
?? ???? ?????????, ??? ????̨?́ ?????ł: Zapoznać się z regulaminem konkursu. Do ??.??.???? złożyć wniosek w odpowiedniej kategorii Najlepszych innowatorów poznamy już w listopadzie. Łączna pula nagród to aż ??? ???. ?ł! Nie czekaj, aplikuj już dziś! Więcej informacji na stronie: www.innowatormazowsza.pl Organizatorem XII edycji konkursu „Innowator Mazowsza” jest Województwo Mazowieckie. Innowator Mazowsza IP (1)Operatorem konkursu jest Startup Academy. Miasto stołeczne Warszawa jest partnerem inicjatywy. Działanie to wpisuje się w realizację celu 4.2. Generujemy innowacje.