null

Konferencja "Życie w mieście – na co pandemia otworzyła nam oczy"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.05.2022 09:00 - 18.05.2022 17:30
Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20
szary plakat konferencji

Urząd m.st. Warszawy zaprasza do udziału w konferencji „Życie w mieście – na co pandemia otworzyła nam oczy”. Konferencja będzie przestrzenią do spotkania i wymiany poglądów różnych środowisk, w szczególności naukowych, samorządowych, biznesowych oraz organizacji pozarządowych.

W ramach trzech równoległych ścieżek tematycznych: mieszkańcy, biznes, przestrzeń będziemy dyskutować, jak zmieni się funkcjonowanie miasta po wygaśnięciu epidemii. Debata będzie koncentrować się na szukaniu odpowiedzi na pytania:

  • Czy zmiany, które zaobserwowaliśmy w ostatnich dwóch latach zostaną z nami na dłużej?
  • Jakie lekcje na przyszłość odrobiliśmy podczas epidemii?
  • Czy musimy przestawić na inne tory nasze organizacje/ instytucje oraz obrane strategie i prowadzone działania?

Konferencja odbędzie się 18 maja 2022 r. w godzinach 9:00-17:30 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Na konferencję można zgłosić się poprzez formularz. Przed wypełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji

Na miejscu zapewniamy pętlę indukcyjną. Zapotrzebowanie na tłumacza PJM prosimy zgłaszać na adres Konferencja2022@um.warszawa.pl nie później niż 13 maja (godz. 16.00). 

Konferencja będzie również transmitowana online

Konferencja jest wydarzeniem towarzyszącym XI Światowemu Forum Miejskiemu (WUF11), które odbędzie się w czerwcu br. w Katowicach.

Patronat:

logo
Zobacz galerię (2 zdjęć)
logo

Sprawdź lokalizację na mapie