null

VI Kongres Open Eyes Economy Summit

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.11.2021 08:00 - 17.11.2021 19:30
Kraków
starszy mężczyzna i młoda dziewczyna

Podczas tegorocznej edycji Kongresu Open Eyes Economy Summit koncentrujemy swoją uwagę na zagadnieniu relacji międzypokoleniowych - różnice pogłębiają się wraz z globalnym wzrostem gospodarczym, senioryzacją społeczeństwa i przyspieszającym postępem technologicznym.

Program

Aby było to możliwe podczas dwóch dni wydarzenia międzynarodowi eksperci podejmą rozmowy w 3 blokach tematycznych, podzielonych na 6 ścieżek głównych:

„Zarządzanie różnorodnością: wielopokoleniowa i wielokulturowa organizacja”, w której wypowiedzą się m.in. Karin Sköld, Prezeska i Dyrektorka ds. Zrównoważonego Rozwoju; IKEA Retail Polska i Martyna Kaczmarek, instagramerka i ekspertka w zakresie różnorodności i roli kobiet w spółkach.

„Organizacje i ekosystemy w czasach COVID”, o zmianach wywołanych pandemią i ich wpływie na przedsiębiorstwa opowie nam m.in. Dorota Hryniewicz-Firlej, Prezeska Zarządu Pfizer Polska i Paweł Światczyński, Founder & CEO, Restaurant Week Polska.

„Miasto historyczne – i co dalej?” w której wezmą udział przedstawiciele Krakowa, Pragi, Wiednia, Brugi i Jerozolimy.

„Od globalizacji do lokalności – ulokalnienie i naturalizacja gospodarowania”, w którą wprowadzi nas prof. Saskia Sassen, z Wydziału Socjologii na Uniwersytecie Columbia i Remy Sietchiping z ONZ.

„Streaming & Gaming” - o ich przyszłości porozmawia m.in. Piotr Babieno, Prezes Bloober Team i Justyna Płatek, założycielka i właścicielka, MindCloud.

„Czy i jak zaczynać wszystko od nowa?”, a w niej swój głos o przyszłości zabierze m.in. Beth Thoren z Patagonii i Magdalena Dziewguć z Google Cloud.

To tylko mała część tego, co czeka na Was podczas Open Eyes Economy Summit 6. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie na www.kongres.oees.pl.