Tworzenie nowego MAL-u (urzędy i instytucje)

Jeśli Twoim zadaniem jako urzędnika/urzędniczki lub pracownika/pracowniczki miejskiej instytucji jest stworzenie nowego MAL-u możesz skorzystać z naszego wsparcia. Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy na bieżąco przygląda się rozwojowi Miejsc Aktywności Lokalnej (MAL) w Warszawie i go wspiera. Skontaktuj się z nami - pomożemy ci dobrze zaplanować ten proces. 

Jeśli chcesz aby Twoja instytucja dołączyła do sieci MAL i otworzyła się na pomysły i potrzeby mieszkańców - daj nam o tym znać. Wspólnie porozmawiamy, od czego zacząć.

Zadzwoń lub napisz do osoby, która wspiera MAL-e w Twojej dzielnicy:

Kontakty:

  • Zuzanna Włodarczyk-Wojtowicz - zwlodarczyk@um.warszawa.pl (otwiera się w nowej karcie), 22 443 34 39 (Białołęka, Mokotów, Ochota, Rembertów, Śródmieście, Ursynów, Wola, Wilanów, Wesoła);
  • Adam Markuszewski - amarkuszewski@um.warszawa.pl (otwiera się w nowej karcie), 22 443 34 48 (Praga-Południe, Praga-Północ, Targówek);
  • Joanna Baczko - jbaczko@um.warszawa.pl (otwiera się w nowej karcie), 22 443 31 84 (Bemowo, Bielany, Wawer, Żoliborz);
  • Greta Droździel-Papuga - ext.gdrozdziel@um.warszawa.pl (otwiera się w nowej karcie), (Ursus, Włochy)

lub napisz na mal@um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

Korzystaj z doświadczeń innych. Poniżej przedstawiamy różnego typu wskazówki, rekomendacje i raporty, które pomogą w tworzeniu nowego MAL-u.