Aktualności

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy wraz z Wolskim Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę ogólnopolskiego wydarzenia poświęconego miejscom otwartym na pomysły i potrzeby mieszkańców. Ogólnopolska Konferencja „MIEJSCA OTWARTE. Rozmowy online o przestrzeniach spotkań sąsiedzkich” odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2021 roku.

W tym roku naszym tematem przewodnim jest otwartość. Co to znaczy, że miejsce jest otwarte? Jakie wyzwania i korzyści ta otwartość generuje dla miejsca w jego codziennej praktyce? Jak budować i utrzymać otwartość miejsca niezależnie od ciągle zmieniającej się rzeczywistości?

Tegoroczna konferencja składać się będzie z 7 sesji online podejmujących najważniejsze tematy związane z obecnym funkcjonowaniem i rozwojem miejsc otwartych z całej Polski. Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń przedstawicieli różnych miejsc otwartych, dlatego do udziału zapraszamy instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i miejsca prywatne, które otworzyły się lub planują się otworzyć na potrzeby mieszkańców.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco ze zbliżająca się konferencją.

*

Aktualnie pracujemy nad programem. Więcej informacji już wkrótce.