Inicjatywy Sąsiedzkie (minigranty)

Dwa drewniane domki a w nich pionki, zielony i czerwony, symbolizujące sąsiadów.UWAGA: I nabór w dzielnicach: Bemowo,Śródmieście, Ursus, Wesoła, Włochy przedłużony do 10 października! Więcej informacji na www.inicjatywysasiedzkie.org.

 

Co to są inicjatywy sąsiedzkie?

Masz pomysł na działania sąsiedzkie? Spacery nordic walking, piknik dla mieszkańców, warsztaty rękodzielnicze, ustawianie siedzisk na podwórku, a może inne aktywności? Co zrobić, żeby je zrealizować?
 
Fundacja Stocznia realizuje program miejski Inicjatywy Sąsiedzkie, który ma na celu wspieranie rozwoju społeczności lokalnych w Warszawie. W każdej dzielnicy zostaną wyłonione działania aktywizujące i integrujące mieszkańców i mieszkanki. Osoby realizujące projekty otrzymają wsparcie organizacyjne, animacyjne oraz finansowe. Jeśli masz pomysł na działania sąsiedzkie, ten program jest dla Ciebie!
 

Jak wziąć udział w programie Inicjatywy Sąsiedzkie?

Na mieszkańców i mieszkanki czeka najprostsza z możliwych procedura otrzymywania wsparcia, dotacja w wysokości 500 lub 2000 zł oraz wsparcie organizacyjne na każdym etapie działań.

Przjedź na stronę www.inicjatywysasiedzkie.org i dowiedz się więcej!