Koordynowaniem i wsparciem inicjatywy lokalnej w Warszawie zajmuje się Wydział Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej w Centrum Komunikacji Społecznej. Dodatkowo, w każdej dzielnicy zostali powołani koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej, którzy chętnie udzielą Wam informacji, pomogą przy pisaniu wniosków dotyczących Waszej okolicy lub wskażą inną drogę realizacji Waszych pomysłów.

Dzielnicowi koordynatorzy i dzielnicowe koordynatorki inicjatywy lokalnej

Dzielnica Imię  Nazwisko  Kontakt  Telefon
Bemowo

Adam

Frankowski

afrankowski@um.warszawa.pl

22 443 76 95

Katarzyna

Wasilewska

kwasilewska@um.warszawa.pl

22 443 76 08
Białołęka Dorota Nowakowska

d.nowakowska@um.warszawa.pl

22 443 83 34

Bielany Olga Książek oksiazek@um.warszawa.pl 22 443 47 66
Mokotów  Milena Wiśniewska

milena.wisniewska@um.warszawa.pl

22 325 45 54
       
Mokotów ZGN Dariusz Bieda

d.bieda@zgnmokotow.waw.pl

22 549 37 38
Ochota Bożidar Blażević bblazevic@um.warszawa.pl 22 443 96 86
Praga Południe Anna Wojtasik awojtasik@pragapld.waw.pl 22 443 53 89
Praga Północ Anna Pawelska apawelska@um.warszawa.pl  22 443 81 56
Rembertów  Agnieszka Kamińska agkaminska@um.warszawa.pl 22 44 33 845
Śródmieście  Bartłomiej Gut bar.gut@um.warszawa.pl 22 44 39 243
Targówek Aneta Krauze  akrauze@um.warszawa.pl   22 443 85 33
Sebastian Drutowski sdrutowski@um.warszawa.pl 22 443 87 54
Ursus  Piotr Pełka ppelka@um.warszawa.pl  22 443 61 13
Ursynów Aneta Wolska anetawolska@ursynow.pl 22 443 74 99
Ursynów  Iwona Janowska ijanowska@ursynow.pl

22 443 73 54

 

Wawer Dorota  Głażewska  DGlazewska@um.warszawa.pl 22 443 68 69
Wesoła  Magdalena Domańska mdomanska@um.warszawa.pl 22 443 40 28
Hanna Kowalska hkowalska@um.warszawa.pl 22 443 40 27
Wilanów  Agnieszka Pacek

apacek@um.warszawa.pl

22 443 49 08
Włochy Dariusz Ciesielski dciesielski@um.warszawa.pl 22 443 43 13
Wola  Magdalena Antonik 

Mantonik@um.warszawa.pl  

22 443 57 95
Katarzyna Stanikowska

kstanikowska@um.warszawa.pl

22 443 57 94
Żoliborz  Marek Pajer

mpajer@um.warszawa.pl

22 443 90 91