Koordynowaniem i wsparciem inicjatywy lokalnej w Warszawie zajmuje się Wydział Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej w Centrum Komunikacji Społecznej. Dodatkowo, w każdej dzielnicy zostali powołani koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej, którzy chętnie udzielą Wam informacji, pomogą przy pisaniu wniosków, dotyczących Waszej okolicy lub wskażą inną drogę realizacji Waszych pomysłów.

Dzielnicowi koordynatorzy i dzielnciowe koordynatorki inicjatywy lokalnej

Dzielnica Imię  Nazwisko  Kontakt  Telefon
Bemowo

Adam

Frankowski

afrankowski@um.warszawa.pl

22 443 76 95

Katarzyna

Wasilewska

kwasilewska@um.warszawa.pl

22 443 76 08
Białołęka Dorota Nowakowska

d.nowakowska@um.warszawa.pl

22 443 83 34

Bielany Olga Książek oksiazek@um.warszawa.pl 22 443 47 66
Mokotów  Milena Wiśniewska

milena.wisniewska@um.warszawa.pl

22 32 54 554
Lidia Tokarska ltokarska@um.warszawa.pl 22 44 36 417 
Mokotów ZGN Dariusz Bieda

d.bieda@zgnmokotow.waw.pl

22 549 37 38
Ochota Magdalena Hennig-Rosiecka magdalena.hennig@um.warszawa.pl  22 578 34 79
Praga Południe Anna Wojtasik awojtasik@pragapld.waw.pl 22 443 53 89
Praga Północ  Joanna Gilewska jgilewska@um.warszawa.pl  22 443 79 13 
Rembertów  Agnieszka  Kamińska agkaminska@um.warszawa.pl 22 44 33 845
Śródmieście  Anna  Rybińska arybinska@um.warszawa.pl 22 443 92 17
Targówek Aneta Krauze  akrauze@um.warszawa.pl   22 443 85 33
Sebastian Drutowski sdrutowski@um.warszawa.pl 22 443 87 54
Ursus  Piotr Pełka ppelka@um.warszawa.pl 22 443 61 13
Ursynów  Martyna Pawełczyk mpawelczyk@ursynow.pl 22 443 71 74
Ursynów  Jakub Fiałek jfialek@ursynow.pl 22 443 71 55
Wawer Dorota  Głażewska  DGlazewska@um.warszawa.pl 22 443 68 69
Wesoła  Marta  Wepa mwepa@um.warszawa.pl 22 773 60 07
Iwona  Ługowska ilugowska@um.warszawa.pl 22 773 60 02
Wilanów  Agnieszka Pacek

apacek@um.warszawa.pl

22 443 49 08
Włochy Dariusz  Ciesielski dciesielski@um.warszawa.pl 22 443 43 13
Wola  Magdalena Antonik 

Mantonik@um.warszawa.pl  

22 443 57 95
Katarzyna Stanikowska

kstanikowska@um.warszawa.pl

22 443 57 94
Żoliborz  Anna Orzechowska aorzechowska@um.warszawa.pl 22 443 88 95