null

5. Ogólnopolska Konferencja MIEJSCA OTWARTE. Przestrzeń spotkań sąsiedzkich.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.11.2021 10:00 - 25.11.2021 14:30
Grafika promująca konferencję. Napis: 5. Ogólnopolska Konferencja Miejsca Otwarte. Rozmowy online o przestrzeniach spotkań sąsiedzkich.
Autor: Aleksandra Jasionowska

Zapraszamy na wydarzenie, którego misją jest wsparcie rozwoju miejsc otwartych na pomysły i potrzeby mieszkańców i mieszkanek. Animatorzy i animatorki, samorządowcy i samorządowczynie, pracownicy i pracowniczki organizacji pozarządowych – ta konferencja dla jest Was!

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy wraz z Wolskim Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę ogólnopolskiego wydarzenia poświęconego miejscom otwartym na pomysły i potrzeby mieszkańców. 5. Ogólnopolska Konferencja „MIEJSCA OTWARTE. Rozmowy online o przestrzeniach spotkań sąsiedzkich” odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2021 roku.

W tym roku naszym tematem przewodnim jest otwartość. Co to znaczy, że miejsce jest otwarte? Jakie wyzwania i korzyści ta otwartość generuje dla miejsca w jego codziennej praktyce? Jak budować i utrzymać otwartość miejsca niezależnie od ciągle zmieniającej się rzeczywistości?