null

Wspólne wakacje – warsztat wspólnego spędzania czasu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.07.2021 17:30 - 28.07.2021 19:30
Autor: Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego oraz partnerstwo lokalne Stary Mokotów

Podczas warsztatu uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się, jak zorganizować wakacyjny wyjazd, by nasze lato było jak najbardziej satysfakcjonujące.

Partnerstwo lokalne Stary Mokotów oraz Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego zapraszają na cykl wakacyjnych warsztatów psychoedukacyjnych odbywających się w Kawiarni Dobroczynna (ul. Dąbrowskiego 30) w dwie kolejne środy:

WSPÓLNE WAKACJE – warsztat wspólnego spędzania czasu (latem)

Wakacje to czas, który sprzyja wspólnym spotkaniom, spacerom, wyjazdom. Bywa, że takie grupowe działania są dla nas nie tylko sposobem na miłe spędzenia czasu wolnego, ale stanowią także wyzwanie. Począwszy od etapu planowania, umawiania, ustalania (jakie menu, jakie miejsce, co zabrać, kogo zaprosić, czym jechać, kto zapłaci, kiedy wyjść?), po sam przebieg oraz powrót. Sprawa dotyczy zarówno szybkich wypadów, jak i dłuższych wakacji. Podczas warsztatu uczestnicy i uczestniczki przy wsparciu Moniki Bełdowskiej dowiedzą się, jak to wszystko zorganizować, by nasze lato było jak najbardziej satysfakcjonujące.

Udział nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Monika Bełdowska

Zawodowo zajmuje się z osobami i grupami w sytuacji zmiany życiowej i zawodowej, jako trenerka umiejętności psychospołecznych i psychoterapeutka. Prowadzi psychoterapię par i rodzin oraz osób dorosłych. Pracuje psychoedukacyjnie z osobami po kryzysach psychicznych oraz profesjonalistami wspierających ich zdrowienie w środowisku. W Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego prowadzi Grupę aktywizacyjno-integracyjną.

Organizatorzy:

  • Partnerstwo lokalne Stary Mokotów
  • Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego
  • Kawiarnia Dobroczynna
  • Fundacja Pompka

Działanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Wydarzenie jest efektem współpracy Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego oraz partnerstwa lokalnego Stary Mokotów zawiązanego w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w dzielnicy Mokotów" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.