null

Wracają Stołeczne Sojusze – spotkania dla aktywnych z całej Warszawy!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Spotkanie. Kobieta i mężczyzna siedzą na krzesłach i słuchają w zamyśleniu. W tle zielona ściana.
Autor: Grupa w Działaniu

Angażujesz się lokalnie? Piszesz projekty do budżetu obywatelskiego, jesteś wolontariuszem/ką? A może masz pomysły na lokalne działania, ale brak Ci kogoś, z kim możesz je przedyskutować lub zrealizować? Spotkania "Stołeczne Sojusze" są właśnie dla Ciebie! Najbliższe już w czwartek 28 lipca.

 
Spotkania “Stołeczne Sojusze” dedykowane są wszystkim osobom zaangażowanym w działania oddolne na rzecz miasta Warszawy i rozwoju społeczności lokalnych. Business and innovation
Niezależnie czy działasz w pojedynkę czy w grupie; w organizacji pozarządowej, grupie sąsiedzkiej czy instytucji; kulturze czy pomocy społecznej; jesteś wolontariuszem czy pełnoetatowo umilasz mieszkańcom i mieszkankom Warszawy życie w mieście – dołącz do nas i poznaj innych aktywnych i aktywne! – zapraszają organizatorki spotkania, Fundacja Kulturotwórcza "Grupa W Działaniu".
Spotkania mają na celu sieciowanie mieszkanek i mieszkańców z całej Warszawy, a także wspólne dzielenie się doświadczeniami i próbę stworzenia narzędzi i form współpracy, które mogą wesprzeć osoby działające na rzecz wspólnego miasta.
 
Można przyjść na jedno ze spotkań lub dołączyć na dłużej.
 
Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 28 lipca o 18:00 online i będzie wyjaśniało ideę cyklu i propozycję formuły spotkań na najbliższe miesiące.
 
Jeśli chcesz otrzymać link do spotkania wypełnij formularz zgłoszeniowy .
 
Następne spotkania z cyklu 11 i 25 sierpnia.
 
"Stołeczne Sojusze" są kontynuacją spotkań z 2021.
 
Cykl Stołeczne Sojusze organizuje Fundacja Kulturotwórcza "Grupa W Działaniu" w ramach projektu "Wsparcie dla Miejsc Aktywności Lokalnej (MAL) i oddolnej aktywności mieszkańców i mieszkanek Warszawy” finansowanego ze środków m.st. Warszawy.