null

Stołeczne Sojusze - spotkania dla aktywnych z całej Warszawy!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.10.2022 18:00 - 13.10.2022 20:00
Grupa osób w róznym wieku siedzi i rozmawia na skwerze. Młoda kobieta trzyma plakat z napisem "Stołeczne Sojusze".
Autor: Grupa w Działaniu

Przyjdź na spotkanie i poznaj inne aktywne osoby, które działają na rzecz swojej okolicy! Najbliższe spotkanie 13 października.

Dzień dobry! Cześć!

Spotkania dedykowane są przede wszystkim osobom zaangażowanym w działania oddolne na rzecz miasta Warszawy i rozwoju społeczności lokalnych. Niezależnie jednak czy działasz w pojedynkę, czy w grupie, czy jest to nieformalny oddolny byt czy organizacja pozarządowa lub instytucja, czy działasz w kulturze, w pomocy społecznej, czy jesteś wolontariuszem czy pełnoetatowo umilasz mieszkańcom i mieszkankom Warszawy życie w mieście - dołącz do nas i poznaj innych aktywnych i aktywne!
 
Spotkania mają na celu sieciowanie ale także wspólne dzielenie się doświadczeniami i próbę stworzenia narzędzi i form współpracy, które mogą wesprzeć osoby działające na rzecz wspólnego miasta. W ramach Stołecznych Stojuszy zaczęliśmy pracować metodą Design Thinking, która pomaga uczestnikom wyciągnąć ze spotkań jak najwięcej ważnych insightów, a te pomagają podejmować nowe relacje i współprace.
 
Możesz wpaść na jedno ze spotkań, możesz dołączyć do nas na dłużej.
 
("Stołeczne Sojusze" są kontynuacją spotkań z roku 2021 i 2022 realizowanych w ramach prowadzenia przez nas Warsztatu Warszawskiego przy pl. Konstytucji 4).
 
 
Najbliższe spotkania:
  • czwartek 13 października 2022 w Polsko-Ukraińskim Centrum Wolska (Ul. Wolska 46/48), o godzinie 18:00.

Zapisy na spotkanie: https://forms.office.com/r/RB371TXFSW

 
Cykl Stołeczne Sojusze organizuje Fundacja Kulturotwórcza "Grupa W Działaniu" w ramach projektu "Wsparcie dla Miejsc Aktywności Lokalnej (MAL) i oddolnej aktywności mieszkańców i mieszkanek Warszawy." Projekt finansuje m.st. Warszawa
 
(źródło: wydarzenie Facebook)