null

Spółdzielnia, czyli znajdź to, czego potrzebujesz! Podsumowanie 2022 roku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Trwa spotkanie, grupa osób siedzi w kręgu.
Autor: G. Droździel-Papuga

Leżaki, gry planszowe a może sztalugi - czego najczęściej szukano w Spółdzielni w ubiegłym roku?

Spółdzielnia to portal internetowy, który ułatwia realizację oddolnych niekomercyjnych działań w Warszawie. Znajdź to, czego potrzebujesz,wypożycz i działaj po sąsiedzku. Co się działo w Spółdzielni? Podsumowujemy 2022 r.

Chcesz się dowiedzieć, co nowego można u nas znaleźć? Czy doszły do nas nowe organizacje/miejsca/instytucje? Na jakie wydarzenia najczęściej wypożyczano zasoby ze Spółdzielni? Czym są sieciujące śniadania “W dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią”? Między innymi o tym można przeczytać w krótkim podsumowaniu 2022 roku

 
Spółdzielnia to portal internetowy, który działa w oparciu o ideę współdzielenia, a jego celem jest ułatwienie realizacji oddolnych niekomercyjnych działań w Warszawie. Projekt rozwija się dzięki społeczności osób, którym bliska jest idea dzielenia się zasobami, współpracy, niemarnowania i zrównoważonego rozwoju. Bazę ponad 520 zasobów dostępnych na stronie Spółdzielni tworzą przedstawiciele 160 organizacji, instytucji, biznesu i osób prywatnych. Spółdzielnia to nie tylko drabina do wypożyczenia czy sala na warsztaty, z której można skorzystać, ale również przestrzeń inspiracji, gdzie można poznać osoby, które lubią współpracować, działać razem i jednocześnie myślą o środowisku.  

Jeśli planujecie zorganizować m.in. sąsiedzkie spotkanie, pokaz slajdów z podróży, warsztaty kulinarne, piknik osiedlowy czy sportową wycieczkę, sprawdźcie koniecznie jakie zasoby znajdują się w Spółdzielni.  

Załączniki: