null

Sieciujemy i inspirujemy - zapraszamy na wspólne śniadanie ze Spółdzielnią Kultury

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.09.2022 10:00 - 20.09.2022 12:00
Trwa spotkanie, grupa osób siedzi w okręgu. Młode kobiety z uśmiechem dyskutują. W tle szara surowa ściana Pawilonu Kamień.
Autor: Urząd m.st. Warszawy

Już 20 września odbędzie się kolejne "Śniadanie w dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury".

Portal Spółdzielna Kultury zaprasza na kolejne sieciująco-inspirujące śniadanie z cyklu “Śniadanie w dobrym Towarzystwie”. Spotykamy się 20 września w Pałacyku Konopackiego, przy ul. Strzeleckiej 11/13 o godz. 10.00.

Inspirować będzie nas Akcja Menstruacja! Będziemy rozmawiać z Pauliną Wasiluk o okresowej rewolucji w szkole, o tworzeniu i rozwijaniu projektu społecznego nie tylko w środowisku szkolnym. I o tym, jak dzielenie się pomaga walczyć z wykluczeniem.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie obecności za pośrednictwem formularza do 16 września:
https://forms.office.com/r/6Km1pT7cSL
 
Będzie kawa/herbata i coś do przekąszenia.
 
Plakat wydarzenia.

 

 


 

 

Śniadania w Dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury

Zapraszamy na spotkania pełne inspiracji, pozytywnej energii i wymiany doświadczeń. Za każdym razem spotykamy się w innym miejscu, z innym gościem, wokół innego tematu przewodniego. To co łączy spotkania to idea dzielenia się.

Listę dotychczasowych śniadań znajdziesz na stronie Spółdzielnia Kultury(otwiera się w nowej karcie).

“Śniadania w Dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnia Kultury” organizowane są przez Urząd m.st. Warszawy.

 

Interesuje Cię temat dzielenia się? Śledź profil(otwiera się w nowej karcie) Spółdzielni Kultury(otwiera się w nowej karcie) i nie przegap kolejnego inspirującego śniadania!