null

SJESTA DLA AKTYWNYCH - cykl spotkań dla aktywnych, ale zmęczonych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.11.2021 18:00 - 22.11.2021 19:30
Grafika promocyjna cyklu spotkań Sjesta dla aktywnych 2021. Zielone tło. Kontury nóg odpoczywającej osoby. Białe gwiazdy z czarną kropką w środku.
Autor: Fundacja kulturotwórcza Grupa w Działaniu

Cykl spotkań wspierających aktywnych mieszkańców i aktywne mieszkanki miasta, którzy/re z zaangażowaniem działają na rzecz innych, ale czują zmęczenie, wypalenie lub obniżoną motywację.

Warsztat Warszawski na pl. Konstytucji 4 zaprasza na cykl spotkań wspierających aktywnych mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem działają na rzecz innych, ale czują zmęczenie, wypalenie lub obniżoną motywację.

Ponieważ z raportów opublikowanych w 2020 roku wynika, że wielu aktywistów i pracowników organizacji pozarządowych jest zmęczonych i doznaje objawów wypalenia, chcemy zaoferować Ci przestrzeń do rozmowy: dzielenia się doświadczeniami, wspólnego szukania dobrych praktyk, narzędzi i rozwiązań, dzięki czemu na nowo poczujesz energię i chęć do działania i będziesz nią w stanie zarazić innych.

-piszą organizatorzy.


Temat pierwszego spotkania, które odbędzie się 19 lipca o godzinie 18:00 to „Post-pandemiczne odpoczywanie”. Prowadząca: Ula Rapacka. Trenerka, wykładowczyni i coach.


Spotkania są cykliczne i bezpłatne. Kolejne spotkania, zawsze w poniedziałki w godz. 18.00-19.30: 2, 16 i 30 sierpnia, 13 i 27 września, 1 i 25 października, 8 i 22 listopada.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną, a co za tym idzie obowiązującym limitem miejsc na spotkaniu, wymagane jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu wypełniając formularz https://forms.gle/PG7FcPitZpDMAPVC6 lub pisząc na adres warsztat@grupawdzialaniu.pl


Spotkanie jest częścią cyklu “SJESTA DLA AKTYWNYCH – spotkania wspierające aktywnych mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem działają na rzecz innych, ale czują zmęczenie, wypalenie lub obniżoną motywację.”Projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.Organizatorem wydarzenia oraz nowym administratorem Warsztatu Warszawskiego jest Fundacja kulturotwórcza “Grupa w Działaniu”.Dane zapisywane w formularzu są zbierane na potrzeby prowadzenia zapisów na wydarzenie, oraz w celu komunikacji z uczestnikami wydarzeń w sprawach związanych tylko i wyłącznie z realizowanym cyklem spotkań.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.