null

MAL Grójecka 109 na Ochocie szuka animatora/ki. Zgłoszenia do 15.8.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Front MAL Grojecka 109. Duże okna, pomarańczowy budynek.
Autor: MAL Grojecka 109

Lubisz i umiesz pracować z ludźmi? Chcesz wspierać działania oddolne i integrację sąsiedzką mieszkańców i mieszkanek Ochoty? MAL Grójecka 109, filia Ośrodka Kultury Ochoty, szuka animatora/ki Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL).

MAL Grójecka 109 to przestrzeń spotkań, wymiany doświadczeń, dialogu międzypokoleniowego i wielokulturowego. To miejsce, w którym każdy mieszkaniec i mieszkanka może zrealizować swój pomysł na działania integrujące społeczność lokalną przy wsparciu lokalowym/rzeczowym i merytorycznym zatrudnionych pracowników.

MAL Grójecka należy do warszawskiej sieci Miejsc Aktywności Lokalnej (MAL).

Obecnie MAL Grójecka 109 poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. Rozwoju Społeczności Lokalnej.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja MAL Grójecka 109: m.in. bieżący kontakt z mieszkańcami, prowadzenie grafiku aktywności, współtworzenie komunikacji i promocji miejsca,
  • koordynacja i współpraca z wolontariuszami,
  • współpraca z instytucjami, organizacjami społecznymi i pozarządowymi, animatorami kultury, aktywistami miejskimi, społecznością lokalną w dziedzinie kultury, czasu wolnego i integracji społecznej,
  • tworzenie programu merytorycznego Ośrodka Kultury Ochoty, w tym MAL Grójecka 109,
  • realizacja zadań metodą projektu oraz projektów grantowych
  • prowadzenie podstawowych badań potrzeb kulturalnych i lokalnych zasobów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to: animacja kultury, socjologia, etnografia, antropologia, psychologia i pokrewne,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów grantowych i umiejętność pracy metodą projektową: zarządzanie budżetem, tworzenie harmonogramu projektu, praca w zespole projektowym,
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane będą:

  • komunikatywna znajomość języka obcego – preferowane języki: angielski, rosyjski, ukraiński, białoruski, wietnamski,
  • umiejętność obsługi podstawowych programów graficznych / multimedialnych,
  • doświadczenie w tworzeniu komunikacji i publikacji w mediach społecznościowych.

Oferujemy:

  • rodzaj umowy: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu (etat – 40 godzin tygodniowo),
  • wynagrodzenie: stałe miesięczne, kwota w zakresie: 4200-4800 zł brutto,
  • dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • równoważny system pracy (według ustalonego harmonogramu - elastyczne godziny pracy, także w weekendy),
  • lokal uwzględniający wymagania osób ze szczególnymi potrzebami (parter)
  • możliwość udziału w warsztatach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Warunki aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: oko@oko.com.pl z tytułem e-maila „Ogłoszenie na wolne stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Rozwoju Społeczności Lokalnej” do dnia 15.08.2021 r.

Rozmowy z wybranymi kandydatami/kandydatkami zostaną przeprowadzone w dniach: 16.08-25.08.2021 r. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Źródło: pracujwkulturze.nck.pl