null

Pozdrów sąsiadów na Święta! [Akcja plakatowa]

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat z sąsiedzkimi pozdrowieniami w oknie, w odbiciu blok mieszkalny. Na palkacie napis "Wszytskiego sąsiedzkiego!" oraz logotypy Warszawa Sąsiedzka i Urząd m.st. Warszawa
Plakat z sąsiedzkimi pozdrowieniami w oknie MAL-u Surma na Ochocie | Autor: MAL Surma

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pozdrów swoje sąsiadki i sąsiadów. Możesz skorzystać w tym celu ze specjalnie przygotowanych plakatów i grafik.

Wielkanoc na plakacie

Urząd m.st. Warszawy przygotował plakat i grafikę, dzięki którym można pozdrowić swoich sąsiadów (i nie tylko) z okazji zbliżających się Świąt. Do akcji może włączyć się każdy – mieszkanki i mieszkańcy, instytucje, lokalni przedbiębiorcy, organizacje pozarządowe.

-Taki plakat to mała rzecz, a potrafi wywołać prawdziwy uśmiech na twarzy naszych sąsiadów czy przechodniów. W budowaniu przyjaznego sąsiedztwa nie chodzi o wielkie słowa, ale o proste codzienne gesty – zachęca do udziału w akcji Zuzanna Włodarczyk-Wojtowicz z Urzędu m.st. Warszawy.

Sąsiedzkie pozdrowienia zobaczyć można już m.in. w: MAL Surma na Ochocie, MAL Dwa Jelonki na Bemowie, MAL Lokajskiego i MAL Przynieś-Wynieś-Porozmawiaj na Ursynowie, MAL Akumulator na Mokotowie i Mal Przystanek Porajów Białołęka.

Sąsiedzkie plakaty pozdrawiają mieszkańców

To nie pierwsza taka akcja Urzędu m.st. Warszawy. Plakaty z sąsiedzkimi pozdrowieniami gościły już w wielu oknach i witrynach podczas zeszłorocznych obchodów Europejskiego Dnia Sąsiada, a także w grudniu przy okazji obchodów Sąsiedzkiej Gwiazdki.

Plakaty i grafikę można pobrać poniżej:

Plakat “Wszystkiego sąsiedzkiego” (PNG)

Plakat “Wszystkiego sąsiedzkiego” (PDF)

Grafika na media społecznościowe “Wszystkiego sąsiedzkiego” (PNG)

 

Interesujesz się okolicą? Działasz lokalnie? Śledź profil Warszawa Sąsiedzka na Facebooku i Instagramie – dowiaduj się o wsparciu dla lokalnych działań, inspiruj się inicjatywami innych mieszkańców i mieszkanek.

Plakat z sąsiedzkimi pozdrowieniami w oknie, w odbiciu blok mieszkalny. Na palkacie napis "Wszytskiego sąsiedzkiego!" oraz logotypy Warszawa Sąsiedzka i Urząd m.st. Warszawa
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Dwie roześmiane kobiety wskazują na sąsiedzkie plakaty w witrynie.
Tablica korkowa w MAL-u we Włochach a na niej plakaty z sąsiedzkimi pozdrowieniami z okazji grudniowych świąt