null

Miejsce spotkań, warsztatów i innych zajęć przy ul. Marszałkowskiej 81

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Tytuł: Ogólnodostępne miejsce spotkań, warsztatów oraz innych zajęć edukacyjnych i kulturalnych przy ul. Marszałkowskiej 81.

Dzielnica: Śródmieście

Co zostało zrobione w ramach inicjatywy: Działania prowadzone przy ul. Marszałkowskiej 81 są skierowane do lokalnej społeczności, a ich celem jest budowanie więzi sąsiedzkich. W ramach swoich działań Fundacja Metamorfozy prowadzi ogólnodostępne miejsce spotkań, w którym odbywają się również zajęcia edukacyjne i warsztaty rozwojowe.

Do fundacji zgłasza się wielu mieszkańców, którzy chcą się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami. W oparciu o ich ofertę oraz zapotrzebowanie wspólnoty lokalnej stworzono roczny program wydarzeń.

Były to działania dotyczące m.in. sztuki i rękodzieła, promocji działań prozdrowotnych, zajęcia językowe, warsztaty rozwojowe, spotkania sąsiedzkie. W ramach inicjatywy lokalnej zrealizowano również wspólne sąsiedzkie prace w celu przystosowanie przestrzeni ogólnodostępnego miejsca spotkań przy ul. Marszałkowskiej 81 do potrzeb mieszkańców.

Łączna wartość inicjatywy:  77919,79 zł (w tym wkład Miasta: 9286,99 zł – ok. 11 %)

Zobacz galerię (2 zdjęć)