null

LETNIA TWÓRCZOŚĆ – warsztat wakacyjnej kreatywności

Drukuj otwiera się w nowej karcie
21.07.2021 17:30 - 21.07.2021 19:00

Dołącz, jeśli chcesz zrozumieć, czym jest kreatywność i sprawdzić, jak kreatywność pomaga nam przetrwać pandemię oraz jak może pozytywnie wpłynąć na wykorzystanie letniego słońca. Podczas warsztatu dowiesz się też, skąd bierze się w nas kreatywność oraz dlaczego dysleksja jest darem, chociaż rodzice i nauczyciele mówili Ci inaczej. Będziesz miał/a także możliwość wzięcia udziału w ćwiczeniach kreatywności, które są elementem treningu twórczego rozwiązywania problemów.

Partnerstwo lokalne Stary Mokotów oraz Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego zapraszają na cykl wakacyjnych warsztatów psychoedukacyjnych odbywających się w Kawiarni Dobroczynna (ul. Dąbrowskiego 30) w dwie kolejne środy:

LETNIA TWÓRCZOŚĆ – WARSZTAT WAKACYJNEJ KREATYWNOŚCI

Radzenie sobie z niepewnością i zmiennością wydaje się jedną z najbardziej pożądanych umiejętnością w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Drastyczna zmiana stylu życia, dla wielu osób stała się punktem wyjścia do zmiany i poszukaniu dla siebie nowej drogi. Nieoceniona w tym jest elastyczność i kreatywność, które wydają się być najbardziej przydatne w trudnych czasach, szczególnie latem, gdy oczekujemy satysfakcji ze spędzania wolnego czasu. Kreatywność to umiejętność, którą jak każdy inną, możemy z powodzeniem ćwiczyć. Dlatego zapraszamy na warsztaty kreatywności!

Dołącz, jeśli chcesz zrozumieć, czym jest kreatywność i sprawdzić, jak kreatywność pomaga nam przetrwać pandemię oraz jak może pozytywnie wpłynąć na wykorzystanie letniego słońca. Podczas warsztatu dowiesz się też, skąd bierze się w nas kreatywność oraz dlaczego dysleksja jest darem, chociaż rodzice i nauczyciele mówili Ci inaczej. Będziesz miał także możliwość wzięcia udziału w ćwiczeniach kreatywności, które są elementem treningu twórczego rozwiązywania problemów.

Udział nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Prowadzenie:

Joanna Zawadzka-Iwanek

psycholożka z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych oraz kilkuletnim doświadczeniem pracy w obszarze pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej i psychoedukacji. Aktualnie pracuje jako psychoterapeutka dzieci i młodzieży oraz w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii jako interwentka kryzysowa. Jest w trakcie drugiego roku szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym z dialogiem motywującym.

Organizatorzy:

  • Partnerstwo lokalne Stary Mokotów
  • Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego
  • Kawiarnia Dobroczynna
  • Fundacja Pompka

Działanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Wydarzenie jest efektem współpracy Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego oraz partnerstwa lokalnego Stary Mokotów zawiązanego w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w dzielnicy Mokotów" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.