null

I edycja Dni Otwartych w MAL za nami

Drukuj otwiera się w nowej karcie
trzy kobiety przeglądają odzież podczas wymiany sąsiedzkiej
Autor: JACEK SMOTER

Pierwsze Dni Otwarte w warszawskich Miejscach Aktywności Lokalnej za nami! Dużo się działo podczas tego święta, liczba wydarzeń, miejsc, które brały w nich udział i frekwencja uczestników przeszły nasze oczekiwania.

Była sąsiedzka wymiana roślin w Kredensie pod Oknami, sąsiedzkie planszówki w MAL Grójecka 109, jesienne warsztaty dekoracyjne w Klubie dla Rodzin Zwalcz Nudę. MAL Kotłownia zorganizował potańcówkę i warsztaty magii dla najmłodszych, a także pyszny poczęstunek.

MAL we Włochach zaprosił na Międzypokoleniowe spotkanie w ramach cyklu spotkań seniorów z dziećmi i młodzieżą.

Niedawno otwarte Centrum Aktywności Międzypokoleniowej przy al. Armii Ludowej 9  zorganizowało spotkanie dla mieszkańców przy kawie i jesiennych muffinach.

Nie zabrakło akcentów polsko-ukraińskich. W Pałacyku Konopackiego odbyła się wspólna domówka, a w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej CAM „Nowolipie” miało miejsce spotkanie z zaprzyjaźnioną grupą ukraińską.

Podczas Dni Otwartych w MAL otworzyliśmy kolejne Miejsce Aktywności Lokalnej dla mieszkanek i mieszkańców Białołęki – Przystanek Porajów, mieszczący się przy ul. Porajów 14.

Łącznie przez 10 dni odbyło się około 60 wydarzeń dedykowanych mieszkankom i mieszkańcom, sąsiadkom i sąsiadom. Każdy mógł przyjść, wypić herbatę, porozmawiać z sąsiadami, spotkać się ze znajomymi czy poznać nowe osoby.

Kolejne Dni Otwarte w MAL już za rok!